Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom, ul. Mieszka I

Mieszka I, Wolin, zachodniopomorskie

  • 850 000 zł
  • 245 m²
  • 3 469,39 zł/m²

Zdjęcie

Magdalena Łukasz...

Skontaktuj się

Dom, ul. Mieszka I

Mieszka I, Wolin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

850 000 zł

245 m²

3 469,39 zł/m²

Dom, ul. Mieszka I

Zaktualizowane: 13 maja 2026

850 000 zł 245 m² 3 469,39 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
516 m²
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
1999

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

516 m²

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

1999

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 850 000 zł (3 469,39 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 245 m² (220 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi, 3 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1999
  •   materiał budowy: pustak
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 516 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (4 m²), piwnica 75 m²
  • Wyposażenie: dom umeblowany
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: gazowe, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż
  • Źródło: biuro nieruchomości: Magnet House, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 25/13324/ODS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Na sprzedaż przestronny, 3-kondygnacyjny dom z poddaszem użytkowym, położony na zadbanej działce o powierzchni 516 m² w spokojnej części Wolina, niedaleko wjazdu na trasę S3. To idealna propozycja dla dużej rodziny, która szuka komfortowego domu z szybkim dojazdem do Świnoujścia i nad morze. (...)

Agent

Magdalena Łukaszczyk

577 184...

577 184 040

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

577 184...

577 184 040

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.