Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Wolin

Wolin, zachodniopomorskie

  • 765 000 zł
  • 100 m²
  • 100,66 zł/m²

Zdjęcie

Grażyna Buła

Skontaktuj się

Dom Wolin

Wolin, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

765 000 zł

100 m²

100,66 zł/m²

Dom Wolin

Zaktualizowane: 19 maja 2026

765 000 zł 100 m² 100,66 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
-
Powierzchnia działki:
7 600 m²
Miejsce postojowe:
-
Rok budowy:
1932

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

-

Powierzchnia działki:

7 600 m²

Miejsce postojowe:

-

Rok budowy:

1932

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 765 000 zł (100,66 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka domu 100 m²
  • Budynek: rok budowy: 1932
  • Działka: 7 600 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, szambo
  • Źródło: biuro nieruchomości: Mikulski Nieruchomości, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 14218/MKN/DS

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Ruiny domu o powierzchni około 100m2 plus warunki zabudowy na kolejne dwa domy z budynkami gospodarczymi.
Nieruchomość położona w miejscowości Rabiąż tylko 7km od morza.
Działka częściowo zadrzewiona, co pozwala na stworzenie własnej przestrzeni według swoich upodobań.
Na końcu działki strumyk. (...)

Agent

Grażyna Buła

530 855...

530 855 099

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Grażyna Buła

530 855...

530 855 099

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Grażyna Buła

Zostaw telefon, oddzwonimy